adult business woman smiling
Zdravie

Nutricare


Spoločnosť NutriCare vznikla s cieľom vytvoriť unikátny, profesionálny systém zdravého stravovania. Hlavné zmysel a úspech značky sa opiera o tri základné body:

  1. odborne vytvorený jedálniček – jednou z najuznávanejších dietológov v ČR. Na základe vašich osobných dispozícií Vám odborník – dietológ určí jeden z troch používaných jedálnych lístkov. To vám zaručuje správny výber potravín, ich množstvo aj poradie. Dobrý a odborný základ vašej redukcie váhy je odborne nastavený av prípade vášho záujmu ho môžete naďalej v priebehu programu spoločne s dietetik kontrolovať.
  2. kvalita vstupných výrobkov – potravín. Ide len o čerstvé, prírodné potraviny, žiadne náhrady alebo chemické preparáty sk.wikipedia.org. NutriCare je založený čisto na prírodnej báze a je zložený z normálnych “obyčajných” potravín, ktoré pozná väčšina z nás z domácich kuchýň, však v správnej skladbe a optimálnom množstve. Pri redukčného programu je potrebné, aby kvalita potravín bola tá najvyššia. Pravidelné, ale pre väčšinu zákazníkov obmedzené dávky jednotlivých jedál musí byť v prvotriednej kvalite.
  3. delivery system – denný rozvoz 5 hotových jedál na miesto, ktoré si zákazník sám určí (platí pre Prahu). Pre väčšinu našich zákazníkov je najväčšou prekážkou pre redukciu váhy dodržanie režimu. Jesť pravidelne 5x denne v určené hodiny je pre väčšinu z nich za normálnych okolností neprekonateľná prekážka. Systém doručenie stravy na celý deň túto prekážku prekonáva za ne. Nie je nič ľahšieho, ako siahnuť do tašky a najesť sa ..

PRODUKTOVÉ ŘADY FIRMY NUTRICARE SÚ:

  • Nutricare Slim – historicky prvá séria systéme av súčasnej dobe tiež jedna z najviac využívaných, určená pre ľudí, ktorí z rôznych dôvodov potrebujú regulovať svoju aktuálnu váhu
  • Nutricare Active – pre ľudí výrazne zamerané na športové vyžitie alebo inak vynakladajú veľa energie
  • Nutricare Fresh – pre ľudí, ktorí chcú jesť a žiť zdravo
  • Nutricare Mama – pre tehotné a mamičky, ktorých zdravotný stav priamo ovplyvňuje ďalší život
  • Nutricare Office – pre manažérov, ktorí z nedostatku času nemajú možnosť iného spôsobu zdravého stravovania

NutriCare je jednoducho rýchly a pohodlný spôsob, ako sa naučiť zdravému spôsobu života.

Tí ktorí chápu ako program “vzdelávania” v oblasti stravovacích návykov, zostávajú na optimálnej váhe a naďalej dodržiavajú “naučený” režim sami. Kto berie program ako cieľ, ktorý po určitej dobe naplní, sa súčasne vystavuje riziku, že naberie späť na svojej váhe, pretože sa vracia späť k svojim starým a nezdravým stravovacím zvyklostiam.

Vznikajúci webový portál Nutricare by mal v budúcnosti taktiež poskytovať návody, rady aj motiváciu kde sa zdravo najesť, kam si ísť zacvičiť, kam sa vydať za aktívnym oddychom napr https://sk.wikipedia.org/wiki/Botulotox%C3%ADn. s deťmi, kde je aké relaxačné centrum alebo centrá starostlivosť o telo, vrátane kaderníctvo, kosmetik a ostatných zariadení potrebných na to, aby s človek cítil dobre. Spoločne so známym propagátorom zdravého životného štýlu Davidom Hufem sa pripravujú aj špeciálne spojené programy stravovania a pohybu.

Okrem toho je internet pupočnej šnúrou komunikácia s NutriCare . Väčšinu krokov je zákazník schopný vykonať práve prostredníctvom internetu. Väčšinu krokov je zákazník schopný vykonať práve prostredníctvom internetu

Rate this post