mlady jecmen
Chudnutie

Mladý ječmen


Mladý jačmeň – pomáha telu uzdraviť sa samo. Už ste počuli o zázraku menom mladý jačmeň? A o zelených potravinách?
Určite už ste obohatili svoj jedálniček zelenými potravinami, zeleninou a ovocím … Väčšina potravín však stratia živiny skôr, ako sa dostanú na váš stôl. Nie tak mladý jačmeň! V tejto zelenej potravine zostanú živiny takmer nedotknuté. Keď zelená rastlinka mladého jačmeňa klíči a rastie, nasáva všetky dôležité živiny z Matky Zeme, životodárnu vodu, čerstvý vzduch a vyhrieva sa na slnku. Extrakt z tejto zelenej potraviny je potom sviežim, enzymatickým nápojom plným vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín.

A v čom je mladý jačmeň tak výnimočný?

Spomaľuje starnutie buniek, pomáha pri boji s nadváhou, účinkuje proti zápche, chudokrvnosti, zlepšuje krvný obraz, potláča rast rakovinových buniek …
Ak hľadáte ideálne diétne stravu a súčasne dokonalý zdroj živín, je to práve mladý jačmeň, ktorý naštartuje opätovne vitalitu a energiu vo vašom živote. Takže zabudnite na rannú kávu, pite roztok mladého jačmeňa – oživí vašu myseľ a rozprúdi krv sk.wikipedia.org. Súčasne telu na celý deň dodá výživné látky. Mladý jačmeň pomôže zahnať aj popoludňajší ospalosť. Vypijete Ak ho pred spaním – bude sa vám lepšie spať.
Pite blahodarný extrakt mladého jačmeňa denne po malých dúškoch a sami pocítite, ako do vás prúdi zdravie z tejto zázračnej zelené potraviny. Mladý jačmeň – to najlepšie zo sveta zelených potravín. Zelené potraviny dnes majú zelenú! A my dobre vieme prečo! Chcete to vedieť aj?

Rate this post