mice
Krasa

Ako Sa Natrvalo Zbaviť Myší Prirodzenou Cestou


Kto chce mať myši vo svojom dome alebo v byte? No, to je ľahká odpoveď – nikto! Tieto hlodavce môžu byť viac ako len problém. Hlodavce šíria choroby a choroboplodné zárodky. Najhoršie na tom je, že myši sa rozmnožujú veľmi rýchlo. Vedeli ste, že samica myší môže mať až 10 vrhov ročne a každý vrh môže mať asi 10 myší? To je veľa! Než začneme s metódou na odstránenie myší , mali by ste vedieť, že najprv je potrebné utesniť trhliny a diery v dome, ktoré  dovolia myšiam vstúpiť dnu.Druhý krok tohto procesu je,  zbaviť sa myší vo vnútri. Ako sme sa už zmienili, v tomto článku vám spomenieme niektoré účinné techniky, ako sa zbaviť myší celkom prirodzenou cestou.

Ako sa zbaviť myší navždy prirodzenou cestou

Prvým spôsobom je použitie návnady na myši a druhý je pomocou pascí. Existuje veľa rôznych pascí na myši, čo je  metóda, v ktorej nemusíte používať jed. Veľa ľuďom sa nepáči metóda – pasca a jed, pretože, keď myš zahynie v diere domu, šíry sa v dome zápach a majiteľ domu to nevie odstrániť. To je dôvod, prečo veľa ľudí sa vyhne tomuto spôsobu.

Skúste tieto spôsoby:

  • Metóda č. 1

Táto metóda je veľmi užitočná a efektívna pri odstraňovaní myší, a budete prekvapení, keď zistíte, že nealkoholické nápoje môžu byť  použité pri zabíjaní myší. Je to preto, že myši sú schopné grgať. Čo sa stane, keď hlodavce pijú nealkoholický nápoj? Nebudú môcť grgať a zomrú. Je potrebné vziať jednu jednorazovú misku a naliať  do nej limonádu. Umiestnite ju do každého rohu domu https://sk.wikipedia.org/wiki/Atopia. Na druhý deň ráno budete vidieť mŕtve myši.

  • Metóda č. 2

Tento spôsob je tiež veľmi účinný pri likvidovaní myší. Pripravte zmes, rovnaké množstvo suchej sadry, múky a jednu polievkovú lyžicu soli.Všetko zmiešajte. Majte v blízkosti misku s vodou. Keď myši zjedia túto suchú zmes, majú  pocit smädu.Voda spôsobí,že zmes stvrdne, tým ich ničí.

  • Metóda č. 3

Vedeli ste, že myši možno prilákať na sladkú chuť čokoládového prášku? Pôsobí ako vynikajúca návnadu. Zmiešajte čokoládový prášok s vápnom a nechajte pred domom.Nechajte trochu vody na pitie. Po konzumácii pripravenej návnady a vody, sa zmes zväčší vo vnútri tela myši a zomrie.

  • Metóda č.4

Jednou z metód je mať v domácnosti mačku alebo psa. Ako všetci vieme – mačky sú najlepší lovci, keď ide o myši. No, ak žiadna z uvedených metód nezaberá mali by ste zavolať deratizéra. Dúfame, že tento článok bol pre vás užitočný, nezabudnite zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou.

Rate this post