Športhotel Ostrov logo

Vážení  hostia,                                                                         

         srdečne Vás vítame v našom ubytovacom  a stravovacom  zariadení  ŠPORT  HOTEL  OSTROV **.  Nachádza sa v severnom cípe západného Slovenska na strednom Považí v Trenčíne - Zamarovce.

Hotel  je umiestnený na ľavom brehu rieky Váh v športovo-rekreačnom areáli OSTROV, s nádherným výhľadom na slávny a mohutný   hrad   Matúša Čáka Trenčianskeho. Najstaršia zmienka o meste  je z r. 179  n.l. Zanechali ju Rimania  v podobe rímskeho nápisu na hradnej skale.  K hradu sa viaže aj povesť o hradnej studni lásky, ktorú vykopal Omar pre svoju krásnu a  milovanú Fatimu.

Tí, ktorí vyhľadávajú radšej oddych v prírode , nájdu  tu ideálne podmienky na rekreáciu a športovanie. Máte možnosť vychutnať si pokojné a harmonické prostredie, v ktorom je náš hotel situovaný. Výhodou pre našich hostí je jeho strategické umiestnenie, približne  5 minút chôdzou od rušného  centra  mesta, avšak v tichom, krásnom a prirodzenom prostredí slovenskej prírody.

ŠPORT  HOTEL  OSTROV ** pozostáva  z ubytovacej časti, kde Vám ponúkame možnosť útulného a cenovo výhodného ubytovania a spoločenských miestností. V ubytovacej časti je 9 dvojlôžkových, 4 trojlôžkové izby a 2 apartmány.    Celková ubytovacia kapacita hotela vrátane prístelkov je 41 lôžok. Každá izba má predsieň, vlastné sociálne zariadenie  s kúpeľňou.  Súčasťou izby je aj TV, bezplatný prístup k Wi-Fi, v kongresových miestnostiach je možnosť aj  káblové pripojenie na internet. Hotel  má k dispozícii bezplatné parkovisko.

Okrem ubytovania Vám ponúkame rôzne športové vyžitia v našich priestoroch alebo v blízkom okolí, ako napr. paintball, tenis, squash, stolný tenis, floorbal, bedminton, plážový volejbal, šípky, bowling, kolky, možnosť pešej a cykloturistiky, in-line korčuľovanie, vodné športy, atď. K dispozícii je požičovňa bicyklov Mayo.

Pre návštevníkov hotela je pripravené i wellness centrum s vírivým bazénom, saunou, relaxačnou miestnosťou a v ponuke máme taktiež masérske služby. Máte možnosť zacvičiť si v našom fitness centre, kde sa nachádzajú stacionárne bicykle, steper, lopty na cvičenie, činky rôznych veľkostí a pod.

V areáli  ŠPORT HOTEL-a  OSTROV** je možné využiť reštauráciu  s romantickým výhľadom na Trenčiansky hrad. V príjemnej spoločnosti profesionálnej obsluhy je možné vychutnať si rôzne špeciality. Reštaurácia disponuje kapacitou cca 70 osôb. Je spojená s barom a terasou pre využitie teplých letných dní.  V priestoroch hotela sa nachádzajú aj dve kongresové miestnosti, obe pre cca 20 – 30 osôb.  Tieto priestory je možné využívať aj na semináre a školenia, spoločenské posedenia, svadobné hostiny, rôzne jubilejné oslavy,  firemné stretnutia a pod.  

Kontakt :   ŠPORT HOTEL OSTROV ** 241,  911 05 Trenčín – Zamarovce,

tel.č.:       + 421  32 743 37 63 ,

mobil :    + 421 911 124 485,

Otváracia doba: 24 hodín denne, pre ubytovanie po 22:00 hodine volať tel. číslo 032 743 37 63

           E-mail : sporthotelostrov@gmail.com

www.hotelostrov.sk.


Príďte  sa  aj Vy  presvedčiť o kvalite našich služieb.  Tešíme sa na Vašu návštevu!